Jak możesz nas wesprzeć?

heart
1

Przekaż 1,5% podatku Fundacji Bloompro

To tak wiele, a tak niewiele... 1,5 procent podatku, a dla naszych podopiecznych to szansa, to bardzo wielka pomoc. Przekazanie 1,5% podatku nie jest skomplikowane i nic nie kosztuje, rozliczając PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-OP wpisz KRS 0000701360 naszej fundacji, a Twoja wpłata trafi dla najbardziej potrzebujących.

KRS 0000701360

1

Wpłać darowiznę

Gdy cele naszej fundacji są Ci bliskie – wesprzyj nas, byśmy mogli wspierać innych. Z przekazania darowizny masz też „korzyść” finansową. Jaką? Np. dając organizacji darowiznę w wysokości 100 zł, możesz odliczyć od dochodu 18 zł (lub 33 zł, jeśli zrobi to osoba w drugim przedziale podatkowym).Dla nas ważna jest każda złotówka, każdy grosz. Czujemy się silne, by wspierać innych. Razem możemy zdziałać dużo więcej.

Możesz dokonać wpłaty za pośrednictwem:
Przelew tradycyjny Przelewy24 SiePomaga
10 zł
25 zł
50 zł
100 zł
200zł
Wpłata od serca
Nazwa produktu:
Wysokość darowizny: groszy
Opis np. cel (opcjonalne):
Imię Nazwisko / Firma:
Adres e-mail:
Adres :
Oświadczam, że zapoznałem/am się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych przez Fundację Bloompro w związku z realizacją darowizny.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z obowiązującą polityką prywatności korzystania z serwisu i akceptuję wszystkie jej postanowienia.
2

CSR

CSR (corporate social responsibility – biznes społecznie odpowiedzialny)
Zachęcamy firmy do wspólnych działań z zakresu CSR. Może to być zarówno wspieranie na różne sposoby naszej inicjatywy poprzez eventy dobroczynne, udział w kampaniach społecznych, uczestnictwo w akcjach, promowanie fundacji, jak i pomoc w ramach wolontariatu pracowniczego. CSR to nie tylko nowy wizerunek, to duże korzyści w aspekcie ekonomicznym i społecznym. Fundacja BloomPro to dobry partner do słusznych idei. Mamy wiele pomysłów i ponad 15 lat doświadczenia z biznesem. Współpraca z nami zaowocuje stworzeniem rozwiązań, które zrealizują to co WAŻNE dla Twojej organizacji.
3

Zostań wolontariuszem

Jeśli masz chęć, gotowość i możliwość pomagania innym – z chęcią Cię poznamy :)
Napisz do nas: fundacja@bloompro.pl