Dla kogo działamy?

Dla przedstawicieli organizacji

Podejmujemy się realizacji zadań publicznych. Z chęcią startujemy w grantach i projektach konkursowych. Wzajemnie informujemy się o planowanych kierunkach działalności. Konsultujemy projekty wdrażane w danym regionie, gminie czy miejscowości. Pracownicy naszej fundacji chętnie biorą udział w zespołach o charakterze doradczym i inicjatywnym w celu realizacji nie tylko własnych projektów.

Dla ludzi w biznesie

Dla nas w biznesie najważniejszy jest człowiek. Wierzymy, że ludzie stanowią o wartości firmy. Dlatego po pierwsze wspieramy organizacje w budowaniu mądrego, świadomego przywództwa, w którym pracownik jest największym atutem. Po drugie towarzyszymy organizacjom w budowaniu zaangażowania pracowników od diagnozy po wdrożenie autorskich narzędzi. Dla nas podstawą budowania zaangażowania jest rozwijanie i stwarzanie środowiska pracy dla pracowników zgodnych z ich mocnymi stronami. Pracujemy w oparciu o diagnozę talentów Gallupa. W ramach fundacji proponujemy szkolenia, warsztaty, coaching – realizujemy tylko bezpłatne projekty dofinansowane w Polsce z Funduszy Europejskich. Z przyjemnością zaangażujemy się w działania CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) Państwa firmy.

Dla Ciebie

Szukasz pomocy? Zadzwoń do nas:
577 535 303 lub napisz: fundacja@bloompro.pl

  • potrzebujesz życzliwej dłoni i wsparcia w podjęciu decyzji co dalej?
  • chcesz czuć się pewny/a siebie i mieć świadomość swoich atutów i mocnych stron?
  • chcesz zmienić pracę lub wracasz po długiej przerwie do aktywności zawodowej?
  • szukasz pasji, sensu życia, chcesz się rozwijać?
  • chcesz być świadomym architektem swojego życia?
  • chcesz odnaleźć się na rynku pracy w roli, która jest spójna z Tobą?
  • czujesz się dyskryminowany?
  • chcesz powiedzieć STOP temu co zabiera Ci energię i wiarę w siebie?

Dla dzieci i rodziców

Dzieci są dla nas ważne. Same jesteśmy matkami i wiemy ile siły, cierpliwości a także radości oraz szczęścia dają nam nasze dzieci. Chcemy zadbać o ich rozwój, talenty i edukację. Uważamy, że szkoła to bardzo ważne miejsce, które ma wpływa na to, jak postrzegamy siebie i jak radzimy sobie później w życiu. Wierzymy w dzieci i chcemy aby doświadczały najlepszej z możliwych edukacji, rozumianej przez nas jako miejsce uczenia się poprzez doświadczanie, miejsce popełniania błędów i miejsce, w którym otrzymamy wspierające informacje zwrotne.

Współpracujemy z rodzicami, szkołami, nauczycielami poprzez organizowanie warsztatów, spotkań, imprez. Dzieciom zapewniamy udział w projektach, które odkryją ich talenty, mocne strony, nauczą pracy w grupach, zintegrują a także będą świetną edukacyjną przygodą. Rodzicom przekazujemy wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz umiejętności, które pozwolą im radzić sobie w wielu nowych, a także trudnych dla nich sytuacjach związanych z wychowywaniem dziecka. Wierzymy, że to jedna z najlepszych inwestycji. Chcesz wiedzieć jakie realizujemy obecnie projekty, to śledź nasz profil na FB.